PROGRAME


МЕЖДУНАРОДЕН ТАНЦОВ КОНКУРС
За Купа „ТЪРНОВСКА ЦАРИЦА”- 2021
ПОД ПАТРОНАЖА НА КМЕТА НА ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО
с подкрепата на КЦМ 2000 АД
21, 22, 23.05 /петък, събота, неделя/
QUALIFICATION TOUR  OF "EUROPEAN GRAND DANCE CUP" 2021
ДВОРЕЦ НА КУЛТУРАТА И СПОРТА "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"-Велико Търново по:

ПРОГРАМА:
21.05.2021 г./петък/

10:00 ч. – Регистрация
• 9:30 - WORKSHOP
10-11:00 ч. – Проба на сцената:
11:00 ч. – Начало танцови стилове:
• 11:00 - MЮЗИКЪЛ ТЕАТЪР / ДЖАЗ / ЛАТИНО ШОУ – Соло, дует/трио – до 2.30 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.
• 12:30 – УЛИЧНИ ТАНЦИ – хип-хоп, брейк, би-боинг, паркур / МТВ– Соло, дует/трио – до 2.30 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.
• 13:30 - АКРОБАТИК ДЕНС – Соло, дует/трио – до 2.30 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.
• 16:30 - WORKSHOP

17:30 – НАГРАЖДАВАНЕ / AWARDS

22.05.2021 г./събота/ – 8:00 ч.

8:00 ч. – Регистрация
8-8:30 ч. – Проба на сцената:
8:30 ч. – Начало танцови стилове:
• 8:30 - КОНТЕМПОРАРИ-МОДЕРН / LIRICAL - Соло, дует/трио – до 2.30 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.
• 12:20 - PRODUCTION
• 13:00 - OУПЕН / ТАНЦОВО ШОУ - Соло, дует/трио – до 2.30 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.
• 18:00 - FIT KIDS
19:00 - FINISH
20:00 – ГАЛА-КОНЦЕРТ - НАГРАЖДАВАНЕ / AWARDS

23.05.2021 г./неделя/

8:30 ч. – Регистрация
8:30 ч. – Проба на сцената:
9:00 ч. – Начало танцови стилове:
• 9:00 - КЛАСИЧЕСКИ ТАНЦИ - Соло, дует/трио – до 2.30 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.
• 13:00 - ХАРАКТЕРНИ-ETNO / BOLLIWOOD - Соло, дует/трио – до 2.30 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.
• 15:45 - ОРИЕНТ И АРАБИК ДЕНС - Соло, дует/трио – до 3 мин., група /от 4-12 участника/-до 3 мин, формация / над 12 участника /- до 4 мин.

Събеседване с журито след приключване на състезателна категория при желание.

16:45 – КОНЦЕРТ НА ФИНАЛИСТИТЕ ОТ ДЕНЯ - НАГРАЖДАВАНЕ / AWARDS

Регистрацията тече през целия ден на всички дати на място!
Можете да заплатите по банков път или на място!
***Организаторите си запазват правото на промяна според обстоятелствата!
ЗАПОВЯДАЙТЕ!