RULES


ПРОГРАМА:
29.06
* 15:00 ч. -18:00 ч – ИНСТРУМЕНТАЛИ /1-во изпълнение/, CHEERLEADING DANCES – SOLO, DUO, GROUP.„ORIENT MAGIC“ по БЕЛИ ДЕНС, 
BОЛИВУД, ЛАТИНО ШОУ категории /групи, формации/, всички възрасти, Kонкурс „EL ARTE MUNDO“ по ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО
/1-ва рисунка на тема „Портрет“ – графика/ -  ТЕАТЪР СОЗОПОЛ
* 20:30 ч. – ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ. ФИНАЛИ и ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ

30.06
* 10:00 ч. – АКАДЕМИЯ
* 16:00 ч. – Конкурсна програма - КВАЛИФИКАЦИИ всички категории
/ сола, дуети, групи, формации/ танцови стилoве  ХАРАКТЕРНИ ТАНЦИ-ЕТНО; МЮЗИКЪЛ всички възрасти,
Втори ден на конкурс „EL ARTE MUNDO“ по ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО /2-ра рисунка на тема „Фигура в движение“ -
графика, акварел, темпер, масло – по избор/ – ТЕАТЪР СОЗОПОЛ
* 20:30 ч. – ФИНАЛИ и ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДВАТА ДНИ с НАГРАЖДАВАНЕ в Конкурси „SOZOPOL VOICE“;
„ORIENT MAGIC“; „EL ARTE MUNDO“ – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ
* 05:00 ч. – КУПОН ПО ПОСРЕЩАНЕ НА JULY MORNING НА ПЛАЖ „ХАРМАНИ“ /САМО ЗА ПЪЛНОЛЕТНИ И ДЕЦА С ПРИДРУЖИТЕЛИ/

01.07
* 16:00 – Конкурсна програма 2-ри ден на конкурс „ХАРМОНИЯ И СИЛА“ – АКРОБАТИК ДЕНС за всички възрасти; МОДЕРН/ЛИРИКЪЛ-
КОНТЕМПОРАРИ/ДЖАЗ за възраст мини и деца, КЛАСИЧЕСКИ ТАНЦИ всички възрасти – АМФИТЕАТЪР и ЧИТАЛИЩЕ
* 11:00 ч. – 19:00 ч. – АКАДЕМИЯ
* 20:30 ч. – Парад, Официално откриване, Финали Стилове МОДЕРН-КОНТЕМПОРАРИ, ЛИРИКЪЛ, БАЛЕТ и АКРОБАТИК ДЕНС
ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ + МЮЗИКЪЛ с НАГРАЖДАВАНЕ- АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ

02.07
* 10:00 ч. – Конкурсна програма 3-ти ден на конкурс „ХАРМОНИЯ И СИЛА“ – ОУПЕН-СВОБОДЕН СТИЛ МИНИ, ДЕЦА, ЮНОШИ,
СЕНЬОРИ – всички възрасти – АМФИТЕАТЪР /формации/ и ТЕАТЪР /соло, дует, трио, групи/
* 14:00 ч. – 19:00 ч. – АКАДЕМИЯ
* 14:00-18:00 ч. – АКВА-ПЛАНЕТ * 18:00 ч. – РАЗХОДКА С КОРАБ
* 20:00 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ

03.07
* 10:00 ч. – 15:00 ч. – АКАДЕМИЯ
* 16:00 ч. – Конкурсна програма 4-ти ден на конкурс „ХАРМОНИЯ И СИЛА“ – МОДЕРН/ЛИРИКЪЛ – КОНТЕМПОРАРИ юноши и сеньори,
УЛИЧНИ ТАНЦИ всички възрасти /сола, дуети, групи, формации/, всички възрасти – АМФИТЕАТЪР и ТЕАТЪР
* 20:30 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ
* Мис „ОЛИМП” 2018 и Мистър „ОЛИМП” 2018; Мисис „Олимп Mama“ и Мистър „Олимп-Papa“

04.07
* 10:00 ч. – 17:30 ч. – АКАДЕМИЯ
* 18:30 ч. – ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА СЦЕНА ЗА ХОРЕОГРАФИИТЕ ОТ АКАДЕМИЯ
* 20:30 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ С УЧАСТИЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ХОРЕОГРАФИИ, ВОКАЛИ и ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ – ВСИЧКИ СТИЛОВЕ ОТ
ЦЯЛАТА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА * КОНЦЕРТ НА УЧАСТНИЦИТЕ В АКАДЕМИЯТА * НАГРАЖДАВАНЕ „ГРАНД ПРИ“, КУПА „ОЛИМП“
* СТИПЕНДИИ * АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ * ОФИЦИАЛНО ЗАКРИВАНЕ